Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Szkolny serwis internetowy, strona 433

Zajęcia dodatkowe w ZSZ

Zajęcia dodatkowe w ZSZ

wtorek, 2011-04-05

W dniach 28, 29, 30 marca 2011 r., w Zespole Szkół Zawodowych odbyły się zajęcia dodatkowe z zakresu obsługi kas fiskalnych. Młodzież mogła nabyć dodatkowe umiejętności z zakresu obsługi kas rejestrujących. Umiejętności takie przydają się w przyszłym zawodowym życiu młodych ludzi.

Konferencja

Konferencja "Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych"

piątek, 2011-04-01

W dniach 30 - 31 marca bieżącego roku w Centrum szkoleniowym "Twins" w Warszawie odbyła się konferencja, pt.: "Oczekiwania pracodawców a system edukacji ekonomicznej" zorganizowana przez Fundację na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy "Nowe Media". Konferencja to już kolejny etap realizacji Projektu "Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych". Projekt skierowany jest do nauczycieli przedmiotów ekonomicznych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu. Naszym celem jest podniesienie poziomu kwalifikacji praktycznych i dydaktycznych nauczycieli, jak również wskazanie jak ważne jest ustawiczne rozwijanie swoich umiejętności na przestrzeni lat. Uczestnicy Projektu będą mieli niepowtarzalną szansę odbyć dwutygodniowe praktyki w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach.

Konkurs Informatyczny TIK?-TAK!

Konkurs Informatyczny TIK?-TAK!

środa, 2011-03-30

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Informatycznym TIK?-TAK!. Konkurs to GRA, która będzie polegała na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Aby grać i wygrać, zarejestruj się a potem GRAJ i zdobywaj punkty. Zaproś do wspólnej gry swoich kolegów i koleżanki.

Podziękowania Starosty Mrągowskiego

Podziękowania Starosty Mrągowskiego

poniedziałek, 2011-03-28

Dnia 25.03.2011 r. młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie uczestniczyła w VI Powiatowym Turnieju Szkół. Nasi uczniowie pod bacznym okiem nauczycieli prezentowali swoje zdolności w takich kategoriach jak: piosenka, taniec, przedstawienie czy pokaz sportowy. Całość działań koordynowały panie Urszula Denkiewicz i Grażyna Kiełczewska. Działania wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie turnieju i uczestnictwo w nim docenił Starosta Mrągowski Pan Bogdan Kurta, który przekazał naszej szkole podziękowania.

XII Olimpiada Techniki Samochodowej

XII Olimpiada Techniki Samochodowej

poniedziałek, 2011-03-28

W sobotę 26 marca odbył się półfinał XII Olimpiady Techniki Samochodowej. Jak co roku test uczniowie pisali w salach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. W tym roku przyjechała rekordowa liczba uczestników: 446. Naszą szkołę reprezentowali:

VI Powiatowy Turniej Szkół 2011

VI Powiatowy Turniej Szkół 2011

sobota, 2011-03-26

25 marca 2011r. w Mrągowskim CKiT odbył się VI Powiatowy Turniej Szkół. Uczniowie ZSZ godnie zaprezentowali swoją szkołę. Na naszej stronie zamieściliśmy fragmenty występów uczniów Zespołu Szkół Zawodowych.Gratulacje od WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY.

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

czwartek, 2011-03-24

Dnia 21 marca 2010 r. z okazji Dnia Wiosny w naszej szkole opiekunki Samorządu Szkolnego, Panie: Ewa Wierzbicka, Sylwia Rutkowska i Magdalena Kumor oraz Pan Marek Dąbrowski zorganizowali konkurs "Karaoke". Każdy miał okazję zaprezentować swoje możliwości wokalne.

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "REWIA STOŁÓW" IM. BARBARY KOZŁOWSKIEJ

piątek, 2011-03-18

W Gościńcu Molo w Mrągowie dnia 16 marca 2011r. odbył się XIII międzyszkolny konkurs "Rewia Stołów" im. Barbary Kozłowskiej. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły. W tym roku przedstawionych zostało dziesięć aranżacji "Stołu jak z bajki..." przez uczniów następujących szkół: Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie; Zespół Szkół Rolniczych w Mrągowie; Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie; Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Karolewie; Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku; Zespół Szkół Ekonomicznych z Olsztyna.

« 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 »