Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Szkolny serwis internetowy, strona 417

Prezentacja ustnej matury z języków obcych w ZSZ

Prezentacja ustnej matury z języków obcych w ZSZ

wtorek, 2013-02-19

Dnia 18 lutego 2013 r w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbyła się, przygotowana przez nauczycieli języków obcych, prezentacja ustnej części egzaminu maturalnego z języka angielskiego i niemieckiego. Prezentację przygotowali nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego. Egzamin ustny z języka obcego nowożytnego według zmienionej formuły składa się z rozmowy wstępnej oraz z 3 zadań, które muszą być zrealizowane w podanej kolejności. Czas trwania egzaminu wynosi 15 minut. Nie przewidziano dodatkowego czasu na zapoznanie się z treścią zadania przed odpowiedzią. Za wykonanie wszystkich zadań zdający może otrzymać maksymalnie 30 punktów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

sobota, 2013-02-16

Doskonałe wyniki w nauce i sukcesy sportowe - takimi osiągnięciami mogą pochwalić się stypendyści Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

KONKURS WALENTYNKOWY W ZSZ

KONKURS WALENTYNKOWY W ZSZ

piątek, 2013-02-15

Dnia 14. II. 2013 został rozstrzygnięty konkurs walentynkowy. Jak co roku konkurs polegał na zrobieniu kartki walentynkowej w języku angielskim o dowolnym formacie i technice wykonania. W konkursie wzięło najwięcej osób z klas 1 TUG, 3 TUG i 1 B.

Gala sportu

Gala sportu

poniedziałek, 2013-02-11

Gala Sportu która odbyła się 08.02.2013r w CKiT w Mrągowie to ważne wydarzenie w mieście. W prace związane z przygotowaniem potraw bankietowych zaangażowały się uczennice klasy 2TUG: Daria Fabiszak, Karolina Bałdyga, Anita Reckwald, Natalia Chrostowska, Justyna Chorąży, Sara Półtorak, Monika Nicewicz, Anna Czerwińska.

Od ziarenka do bochenka

Od ziarenka do bochenka

piątek, 2013-02-08

Nauczycielki z naszej szkoły p. Agata Pieszko i p. Dorota Kuchcińska uczestniczyły w 10 - dniowych praktykach realizowanych w ramach projektu: "Od ziarenka do bochenka" doskonalenie nauczycieli szkół zawodowych współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gala Szkoły Dialogu

Gala Szkoły Dialogu

sobota, 2013-01-12

W dniu 9 stycznia 2013r. grupa uczniów klasy 4 Ti wzięła udział w Gali Szkoły Dialogu, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Było to oficjalne podsumowanie ostatniej edycji programu Forum Dialogu Między Narodami, którego celem jest propagowanie wiedzy o kulturze żydowskiej.

Lekcja z SITĄ

Lekcja z SITĄ

piątek, 2013-01-11

Jak wiadomo nasza szkoła przeszła do drugiego etapu konkursu Lekcja z SITĄ organizowanego przez Głos Nauczycielski we współpracy z firmą SITA Sp. z o.o. Do konkursu zgłosiła szkołę Pani Ewa Kisiel.

OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO

OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO

sobota, 2013-01-05

Dnia 4.01.2013. odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych prezentacja dotycząca ochrony zasobów naturalnych środowiska. Pani Katarzyna Kaczyńska reprezentująca Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Mrągowie przedstawiła uczniom istniejące formy ochrony przyrody ze szczególnym uwzględnieniem tych znajdujących się na obszarze naszego regionu. Uczniowie poznali ciekawe przykłady chronionych roślin i zwierząt oraz przyrody nieożywionej. Po zakończonej prezentacji odbyły się również zajęcia warsztatowe na temat wprowadzania nowych form ochrony przyrody na naszym terenie. W prezentacji i warsztatach uczestniczyli uczniowie kl. II TUG na godzinie wychowawczej. Magdalena Wróblewska

« 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 »