Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » ZSNES – emulator konsoli SNES

ZSNES – emulator konsoli SNES

Opublikowano: wtorek,

ZSNES to emulator konsoli Super Nintendo Entertainment System (SNES). Prace nad projektem ruszyły 3 lipca 1997 roku. Już 14 października tego samego roku miał miejsce jego debiut. SNES była 16-bitową konsolą do gier, która zdobyła wielką popularność na całym świecie.

ZSNES jest rozpowszechniany na zasadach licencji GNU/GPL. Istnieją jego wersje na różne systemy operacyjne: DOS, Microsoft Windows, Linux, FreeBSD, Xbox i IntelMac. ZSNES jest jednym z najbardziej zaawansowanych emulatorów konsoli SNES, idealnie emuluje nieomal wszystkie gry, zachowuje stałą prędkość 60 klatek na sekundę.

Emulator wniósł także kilka funkcji niedostępnych w konsoli SNES, między innymi możliwość gry przez sieć. Użytkownicy powinni docenić takie dodatki jak możliwość robienia zrzutów ekranu emulowanej gry lub nagrywania filmów z gry.

Strona szkoły na Facebooku. Stworzona przez uczniów dla uczniów.