Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » Branżowa szkoła I stopnia - najpopularniejsze zawody

Branżowa szkoła I stopnia - najpopularniejsze zawody

Przez 70 lat nasi uczniowie zdobywali różne zawody. Jeśli kandydat znajdzie możliwość odbywania praktycznej nauki zawodu, może zostać naszym uczniem.

Prezentujemy zawody najbardziej popularne w naszej szkole.

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych to osoba, która zajmuje się obsługą pojazdów używanych w transporcie drogowym. Zaawansowanie techniczne pojazdów samochodowych jest coraz większe, mechanik musi mieć dużą wiedzę na temat ich budowy.

Sprzedawca

Dobry sprzedawca wykazuje się dużą skrupulatnością, uczciwością oraz kulturą osobistą. Jest to zawód, gdzie masz ciągły kontakt z innymi ludźmi.

Kucharz

Zajmuje się przyrządzaniem dań z różnych kultur kulinarnych, dostosowanych do okazji i indywidualnych wymagań klientów. Wymaga to dużej wiedzy i umiejętności. Jego obowiązki to także układanie menu oraz zarządzanie wydatkami na produkty spożywcze. Ze względu na to, że Mrągowo leży w regionie turystycznym, pracy dla kucharzy nie brakuje.

Twórcy filmów

Autor: Praca zbiorowa
Numer konkursu: 2/POKL/3.4.3/2013
Numer projektu: POKL.03.04.03-00-036/13-00
Nazwa projektu: Poradnik pozytywnego myślenia
Strona www projektu: http://pozytywnemyslenie.eu/
Beneficjent (nazwa): American Systems sp. z o.o., Kutno
Lokalizacja beneficjenta (miasto): Poznań

Słownik synonimów - gdy ci słowa zabraknie