Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » Wigilijny nastrój

Wigilijny nastrój

W Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie 21 grudnia 2016r na spotkaniu wigilijnym spotkali się nauczyciele, pracownicy obsługi, administracji, emeryci i renciści. Uroczystość wigilijna połączona była z degustacją potraw wigilijnych, które zostały przygotowane przez uczniów klasy 3 technik żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniów klasy 2 AC ,,kucharz” pod kierunkiem p. Agaty Pieszko. Ciasta i ciasteczką swiąteczne wykonali uczniowie klasy 2 technik żywienia i usług gastronomicznych pod kierunkiem p.Marty Witkowskiej. W prace zwiazane z przygotowaniem suwenirów świątecznych i aranżację auli szkolnej na spotkanie wigilijne zaangażowały się Panie Grażyna Kiełczewska i Magdalena Wróblewska. Gości obsługiwali uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych:

Klasa 2TŻG

  • Wiktoria Kurzawa,
  • Wiktoria Bancerek.

Klasa 3 TŻG

  • Agata Świder,
  • Aleksandra Kobus,
  • Szczepaniak Robert,
  • Damian Półtorak.

Nauczyciele przedmiotów gastronomicznych.

WigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigilia
Czytelnia online