Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSZ!

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSZ!

I miejsce klasa 2 tps technik pojazdów samochodowych

II miejsce klasa 2 ti technik informatyk

III miejsce klasa 2j

IV miejsce klasa 4 tug technikum żywienia i usług gastronomicznych

W sali sportowej ZSZ Mrągowo od 6 grudnia (imieniny Mikołaja) do dnia 22 grudnia 2016 r. realizowany był Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych. W turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego (Waldemar Cybul, Tomasz Szewczak, Tomasz Pichała) wzięło udział, aż dwanaście drużyn z klas uczących się w tej szkole.

Do ścisłego finału dotarły cztery drużyny z klas: 2j, 2Tps, 2Ti i 4 Tug. Finałowa część turnieju została rozegrana systemem „każdy z każdym” w dniach 21 i 22 grudnia br.

Najlepszą drużyną turnieju została reprezentacja 2Tps, która w finałowej fazie turnieju wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie klasy 2Ti, trzecie przypadło zawodnikom z klasy 2j. Tuż za podium na miejscu czwartym uplasowała się reprezentacja klasy 4Tug. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany – Łangowski Daniel z klasy 2Tps.

Najlepszy zawodnik turnieju Łangowski Daniel klasa 2 technikum pojazdów samochodowych