Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 10 listopada 2016 r., w Parku Sikorskiego zostały przeprowadzone Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego organizowane w ramach obchodów Święta Niepodległości. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Turystki w Mrągowie we współpracy z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym. W zawodach brały udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z Powiatu Mrągowskiego.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najlepszą szkołą w grupie kobiet została sztafeta z SMS BAZA Mrągowo. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Zespołu Szkół nr 2 a trzecie miejsce po zaciętej walce wywalczyły zawodniczki Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie. W klasyfikacji męskiej na miejscu pierwszym przybiegła drużyna Liceum Ogólnokształcącego przed zawodnikami z Zespołu Szkół nr 2 i reprezentacją Zespołu Szkół Zawodowych.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy z biegów, a dla najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostały wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Mrągowa oraz Dyrektora CKiT. Drużyny w składach 5 osobowych za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego zostały uhonorowane medalami. Na wszystkich uczestników zawodów czekała gorąca herbata i napoje oraz słodkie bułeczki.

Organizator biegów składa szczególne podziękowania dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie (klasa 1j ) za pomoc w przygotowaniu i sprawnej realizacji zawodów.

Wyniki pozostałych ekip na stronie www.sportzmieniamragowo.pl

Biegi PrzełajoweBiegi Przełajowe
Mapa zasięgu czyli gdzie mieszkają nasi uczniowie