Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2016, strona 7

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w ZSZ

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w ZSZ

środa, 2016-10-26

Nasi nauczyciele wychowania fizycznego (Tomasz Szewczak, Tomasz Mikłasz, Waldemar Cybul) zorganizowali Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Został on rozegrany we wtorek 25 października. 30 uczniów szkoły zawodowej i technikum rywalizowało w "systemie brazylijskim".

70-lecie mrągowskiego cechu

70-lecie mrągowskiego cechu

wtorek, 2016-10-25

W sobotę, 10 września 2016 roku Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie obchodził swoje 70-lecie. W pracach związanych z przygotowaniem i obsługą tej uroczystości brali udział nasi uczniowie ze szkoły zawodowej oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych.

VII Turniej Miast Historycznych w Rynie

VII Turniej Miast Historycznych w Rynie

wtorek, 2016-10-25

Wczoraj (24.10. 2016 r.) drużyna naszej szkoły wzięła udział w kolejnym Turnieju Miast Historycznych w Rynie. Była to już VII edycja imprezy. Nasi reprezentanci startowali w kategorii „Szkoły ponadgimnazjalne: Rycerze”. W tym roku młodzież rywalizowała w 2 konkurencjach: referat i prezentacja na wybrany temat z okresu średniowiecza oraz zmagania sprawnościowe.

Portugalia- trzeci tydzień staży za nami

Portugalia- trzeci tydzień staży za nami

wtorek, 2016-10-25

Kolejny tydzień pobytu w Portugalii za nami. Pogoda niestety nas nie rozpieszczała, co jednak nie wpłynęło na nasze nastroje i weekendowe plany. Realizowaliśmy program kulturowy, zwiedzając kolejne portugalskie destynacje. Udaliśmy się do Guimaraes /zwanej kolebką Portugalii/- pierwszej stolicy Portugalii, gdzie podziwialiśmy ruiny zamku pierwszego króla Portugalii.

ZSZ Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej

ZSZ Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej

poniedziałek, 2016-10-24

Zawodnicy z Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie zdobyli Mistrzostwo Powiatu. W rozegranym w piątek (21 października) turnieju reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła, a sukces rozstrzygnął się dopiero w 3-ciej sekundzie przed zakończeniem meczu.

Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży

Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży

piątek, 2016-10-21

20 października 2016r. w Zespole Szkół Zawodowych odbyło się spotkanie z rodzicami podczas którego wygłoszony został wykład „Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży”. Prelekcję w ramach pedagogizacji rodziców przeprowadziły specjalnie zaproszone panie z Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej: psycholog Katarzyna Wiszniewska i pedagog Anna Sienkiewicz.

ŚLADAMI DAWNYCH MIESZKAŃCÓW MRĄGOWA

ŚLADAMI DAWNYCH MIESZKAŃCÓW MRĄGOWA

piątek, 2016-10-21

Uczniowie klasy 2 A przeżyli ciekawą lekcję historii w ramach udziału szkoły w projekcie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W dniu 11 października 2016 r. uczestniczyli w wycieczce śladami najciekawszych zabytków Mrągowa.

Pocztówka z Portugalii

Pocztówka z Portugalii

wtorek, 2016-10-18

Mamy miłą informację - otrzymaliśmy pocztówkę z pozdrowieniami z Portugalii. Właśnie w tym kraju na praktykach zawodowych przebywa grupa naszych uczniów z technikum informatycznego. Zachęcamy wszystkich uczniów do przesyłania pocztówek: z wakacji, z wyjazdów, z miejsca zamieszkania - być może uda się stworzyć wystawę takich kartek pocztowych, jest to też dla nas bardzo miłe.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »