Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2016, strona 6

Młodzież na wystawie kamieni

Młodzież na wystawie kamieni

poniedziałek, 2016-11-07

Młodzież klasy 2 TOR Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie pod opieką nauczycieli: Dariusza Kozickiego i Krzysztofa Bruderka udała się na wystawę Wiesława Rydzyńskiego - "Kamienni strażnicy krajobrazu".

Sprzątamy stare cmentarze

Sprzątamy stare cmentarze

niedziela, 2016-11-06

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzorem poprzednich lat, wzięli udział w akcji sprzątania zapomnianych cmentarzy w naszym powiecie (2 lata temu cmentarz w Pieckach, rok temu cmentarz w Gajnie). Tym razem sprzątaliśmy stary cmentarz w Gronowie. Jest to pierwsze działanie mające przywrócić stary cmentarz mieszkańcom Gronowa.

Warsztaty po certyfikaty

Warsztaty po certyfikaty

sobota, 2016-11-05

Wiedza, aktywność, spostrzegawczość - to cechy, którymi musi wyróżniać się dobry dziennikarz. O tym jak nim zostać opowiadała 3 listopada 2016 roku w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie dziennikarka Katarzyna Enerlich.

Staże zawodowe w Portugalii - podsumowanie

Staże zawodowe w Portugalii - podsumowanie

czwartek, 2016-11-03

Podczas 4-tygodniowego pobytu w Portugalii uczniowie technikum informatycznego doskonalili umiejętności zawodowe w firmach reprezentujących branżę IT, takich jak Digitelos, Inforcavado, Infacel.

DZIEŃ ZNICZA!

DZIEŃ ZNICZA!

czwartek, 2016-11-03

Dnia 31.10.2016.r. młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie wraz z opiekunami uczciła pamięć zmarłych pracowników naszej szkoły zapalając znicze na ich grobach.

Portugalia- staże zawodowe dobiegły końca

Portugalia- staże zawodowe dobiegły końca

sobota, 2016-10-29

Dnia 28 października 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół nr 2 z Mrągowa, którzy od 3 października odbywali staże zawodowe w Portugalii, uczestniczyli w uroczystości wręczenia certyfikatów potwierdzających wzięcie udziału w projekcie Erasmus + Staż zawodowy szansą na dobry start.

Staż zawodowy dla nauczycieli

Staż zawodowy dla nauczycieli

piątek, 2016-10-28

„Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” to projekt złożony przez Samodzielny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Placówek Oświatowych w Mrągowie. Rozpoczął się on 1 października br. i potrwa do 30 września 2018 r. W ramach projektu 4 grupy 6-osobowe wyjadą na 2-tygodniowe staże zawodowe do Hiszpanii i Portugalii. Będą to nauczyciele z Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie. Przed wyjazdem nauczyciele odbędą także kursy językowe. Szczegóły związane z rekrutacją będą dostępne na stronie Starostwa Powiatowego w Mrągowie oraz w szkołach. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do udziału. Marek Szmigiel

KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY

KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY

czwartek, 2016-10-27

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie znów przystąpią do konkursu wiedzy o prawie pracy. Jest on organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą w programie edukacyjnym "Kultura bezpieczeństwa". Celem przedsięwzięcia jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także popularyzowanie idei kultury bezpieczeństwa oraz rangi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »