Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2016, strona 16

IX Szkolny Konkurs Gastronomiczno – Językowy

IX Szkolny Konkurs Gastronomiczno – Językowy

piątek, 2016-03-04

Dnia 3 marca 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbył się IX Szkolny Konkurs Gastronomiczno – Językowy w kategorii „Zrazy mięsne”. W Konkursie brali udział Uczniowie klas gastronomicznych.

Konkurs Matematyczny

Konkurs Matematyczny "Matematyka codziennie"

środa, 2016-03-02

2 marca 2016 roku w Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mrągowskiego pt. "Matematyka codziennie". Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym wydarzeniu. 4 miejsce zajęli uczniowie klasy 2 TI: Dawid Bognacki, Jakub Szatybełko, Bartosz Wydra. Serdecznie gratulujemy.

Współpraca na rzecz lokalnego środowiska

Współpraca na rzecz lokalnego środowiska

wtorek, 2016-03-01

Gala Sportu która odbyła się 26.02.2016r w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie to ważne wydarzenie w mieście oraz okazja do świętowania dla mrągowskich sportowców ich sponsorów oraz włodarzy miasta. Nasza szkoła została zaproszona przez Pana Dyrektora CKiT – Lecha Gołębickiego do współpracy w zakresie przygotowania bankietu, który uświetnił tę uroczystość.

Z Obroną Cywilną za pan brat

Z Obroną Cywilną za pan brat

poniedziałek, 2016-02-15

W dniu 12 lutego br. w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Mrągowie, odbyły się Powiatowe Eliminacje Międzyszkolne Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe.

Finał konkursu „Laptop na bank”

Finał konkursu „Laptop na bank”

czwartek, 2016-02-11

17 grudnia 2015 r. w centrali NBP w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiej edycji konkursu „Laptop na bank". Organizatorem konkursu jak i finału był Narodowy Bank Polski oraz Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.

Tożsamość, wizja i misja przedsiębiorstwa

Tożsamość, wizja i misja przedsiębiorstwa

niedziela, 2016-01-24

W naszej szkole gościł Pan Adam Kachel, specjalista ds. szkoleń – trener międzynarodowej sieci GRENE. W klasie 2 Technikum Organizacji Reklamy przeprowadził szkolenie na temat tożsamości, wizji i misji przedsiębiorstwa.

ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE!!!

ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE!!!

czwartek, 2016-01-21

Po wystawieniu ocen – wiadomo – wszystkim marzą się ferie!!! Powoli można już planować, co dobrego i fajnego będziemy robić w tym błogim czasie. Z pewnością wartą rozważenia propozycją jest dobra książka z biblioteki szkolnej. Zapraszamy i zachęcamy do lektury, a że mamy kilka nowości, to i jest z czego wybierać. Przyjdźcie i zobaczcie sami. W każdym razie zabierzcie książkę na ferie – dobrą i ciekawą książkę.

Lekcja inna niż zawsze!

Lekcja inna niż zawsze!

czwartek, 2016-01-21

We wtorek 19 stycznia 2016 roku gościliśmy w naszej szkole Mobilne Planetarium Cassiopeia. Chętni uczniowie klas pierwszych w ramach lekcji fizyki uczestniczyli w niezapomnianej wędrówce po najciekawszych i najpiękniejszych zakątkach Wrzechświata. Przeżyli niesamowitą przygodę - przenieśli się w kosmos nie opuszczając sali lekcyjnej.

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16