Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» » Jak odnaleźć sie na rynku pracy

Jak odnaleźć sie na rynku pracy

„Jak odnaleźć sie na rynku pracy w Krajach Unii Europejskiej” pod takim hasłem odbyły się II Mrągowskie Targi Edukacji i Pracy. Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie przygotowała stoisko w Hali Widowiskowo Sportowej przy Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie. Celem targów było przybliżenie uczniom gimnazjum oferty edukacyjnej i pomoc w wyborze dalszej drogi edukacji.

Za przygotowanie stoiska z ofertą edukacyjną ZSZ odpowiadali: Teresa Bałdyga – pedagog szkolny, Bronisław Staruch – nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz Maria Sobieraj – nauczyciel języka polskiego. Uczniowie klas gastronomicznych pod opieka p. Agaty Pieszko przygotowali słodki poczęstunek dla odwiedzających nasze stoisko gości.

Dziękujemy uczniom , którzy włączyli się w przygotowanie i prezentację oferty naszej szkoły.

Targi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i PracyTargi Edukacji i Pracy
Mapa zasięgu czyli gdzie mieszkają nasi uczniowie