Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2013, strona 10

OGŁOSZENIE!

OGŁOSZENIE!

sobota, 2013-03-09

Wzywamy wszystkich chętnych do zbierania nakrętek plastikowych. Nakrętki proszę przynieść w dniu 21 marca do klasy wyznaczonej przez Samorząd Szkolny. Klasa, która zbierze największą ilość nakrętek, zostanie nagrodzona. Samorząd Szkolny „Pomagaj innym, bo być może Ty sam będziesz kiedyś potrzebował pomocy..”

Prezentacja ustnej matury z języków obcych w ZSZ

Prezentacja ustnej matury z języków obcych w ZSZ

wtorek, 2013-02-19

Dnia 18 lutego 2013 r w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbyła się, przygotowana przez nauczycieli języków obcych, prezentacja ustnej części egzaminu maturalnego z języka angielskiego i niemieckiego. Prezentację przygotowali nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego. Egzamin ustny z języka obcego nowożytnego według zmienionej formuły składa się z rozmowy wstępnej oraz z 3 zadań, które muszą być zrealizowane w podanej kolejności. Czas trwania egzaminu wynosi 15 minut. Nie przewidziano dodatkowego czasu na zapoznanie się z treścią zadania przed odpowiedzią. Za wykonanie wszystkich zadań zdający może otrzymać maksymalnie 30 punktów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

sobota, 2013-02-16

Doskonałe wyniki w nauce i sukcesy sportowe - takimi osiągnięciami mogą pochwalić się stypendyści Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

KONKURS WALENTYNKOWY W ZSZ

KONKURS WALENTYNKOWY W ZSZ

piątek, 2013-02-15

Dnia 14. II. 2013 został rozstrzygnięty konkurs walentynkowy. Jak co roku konkurs polegał na zrobieniu kartki walentynkowej w języku angielskim o dowolnym formacie i technice wykonania. W konkursie wzięło najwięcej osób z klas 1 TUG, 3 TUG i 1 B.

Gala sportu

Gala sportu

poniedziałek, 2013-02-11

Gala Sportu która odbyła się 08.02.2013r w CKiT w Mrągowie to ważne wydarzenie w mieście. W prace związane z przygotowaniem potraw bankietowych zaangażowały się uczennice klasy 2TUG: Daria Fabiszak, Karolina Bałdyga, Anita Reckwald, Natalia Chrostowska, Justyna Chorąży, Sara Półtorak, Monika Nicewicz, Anna Czerwińska.

Od ziarenka do bochenka

Od ziarenka do bochenka

piątek, 2013-02-08

Nauczycielki z naszej szkoły p. Agata Pieszko i p. Dorota Kuchcińska uczestniczyły w 10 - dniowych praktykach realizowanych w ramach projektu: "Od ziarenka do bochenka" doskonalenie nauczycieli szkół zawodowych współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gala Szkoły Dialogu

Gala Szkoły Dialogu

sobota, 2013-01-12

W dniu 9 stycznia 2013r. grupa uczniów klasy 4 Ti wzięła udział w Gali Szkoły Dialogu, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Było to oficjalne podsumowanie ostatniej edycji programu Forum Dialogu Między Narodami, którego celem jest propagowanie wiedzy o kulturze żydowskiej.

Lekcja z SITĄ

Lekcja z SITĄ

piątek, 2013-01-11

Jak wiadomo nasza szkoła przeszła do drugiego etapu konkursu Lekcja z SITĄ organizowanego przez Głos Nauczycielski we współpracy z firmą SITA Sp. z o.o. Do konkursu zgłosiła szkołę Pani Ewa Kisiel.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »