Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2012, strona 2

VII Międzyszkolny Konkurs Kulinarny - prezentacja

VII Międzyszkolny Konkurs Kulinarny - prezentacja

piątek, 2012-12-07

XIV Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej dziewcząt klas pierwszych

XIV Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej dziewcząt klas pierwszych

piątek, 2012-12-07

6 grudnia 2012r. w naszej szkole odbył się XIV Turniej Mikołajkowy klas pierwszych w piłce siatkowej dziewczyn. W zawodach wzięły udział trzy klasy I TUG, 1TH oraz 1C. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, zawody wygrała klasa 1TUG która odniosła komplet zwycięstw, drugie miejsce zajęła klasa 1C z jednym zwycięstwem, trzecie miejsce zajęła klasa 1TH.

Finał subregionalny konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”

Finał subregionalny konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”

sobota, 2012-12-01

Uczniowie 3 klasy technik organizacji usług gastronomicznych - Rafał Lis i Kamil Majewski reprezentowali naszą szkołę w subregionalnym finale VII edycji konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”.

ZSZ ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ DO II ETAPU KONKURSU

ZSZ ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ DO II ETAPU KONKURSU "LEKCJA Z SITĄ"!

piątek, 2012-11-30

Nasza szkoła w dniu 29 XI 2012 przeszła do drugiego etapu konkursu Lekcja z SITĄ organizowanego przez Głos Nauczycielski we współpracy z firmą SITA Sp. z o.o. Do konkursu zgłosiła szkołę Pani Ewa Kisiel. Drugi etap konkursu polega na tym, że pracownicy odwiedzają szkołę, aby przeprowadzić prezentacje systemu SITA. Prezentacje zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników.

Kulinarne wykorzystanie wołowiny wysokiej jakości

Kulinarne wykorzystanie wołowiny wysokiej jakości

sobota, 2012-11-24

Nauczyciele przedmiotów gastronomicznych p.Agata Pieszko i p.Marta Witkowska uczestniczyły w wykładzie oraz pokazie kulinarnym wykorzystującym wołowinę wysokiej jakości do przyrządzania potraw wg staropolskich przepisów. Wykład i pokaz przeprowadził dr. Grzegorz Russak 21.XI.2012r w Zespole Szkół nr 6 w Ełku.

11 listopada - święto polskiego patriotyzmu

11 listopada - święto polskiego patriotyzmu

poniedziałek, 2012-11-12

Młodzież z klas: 4TUGa, 4TUGb i 4TI zaprosiła wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnego przeżycia 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie starali się uczynić ten dzień refleksją nad historią i współczesnością naszej Ojczyzny. Zaprosili do wysłuchania polskich pieśni patriotycznych, w których ,jak w lustrze, odbiły się losy polskiego narodu.

Lekcja o Funduszach Europejskich

Lekcja o Funduszach Europejskich

sobota, 2012-11-10

W październiku w naszej szkole panie: Anna Dobrowolska, Dobrosława Nysztal, Ewa Kolińska i Maria Dylak przeprowadziły w jedenastu klasach lekcje w ramach Konkursu Lekcja o Funduszach Europejskich 2. Zajęcia były przeprowadzone w oparciu o gotowe scenariusze lekcyjne z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych oraz komiksu "Przy ognisku" dostarczonych przez organizatorów. Uczniowie po przeczytaniu komiksu rozwiązywali zagadki dotyczące Funduszy Europejskich.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

piątek, 2012-11-09

7 listopada 2012 r. o godz. 9:00 w naszej szkole odbyły się zawody I stopnia (szkolne) XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie tej edycji brzmiało "Nierównowagi w gospodarce. Przyczyny i skutki". W Olimpiadzie udział wzięli uczniowie klasy 3 TH. Uczestnicy odpowiadali na pytanie opisowe o charakterze ogólnym nawiązujące do hasła przewodniego Olimpiady, rozwiązywali zadanie z podstaw ekonomii oraz 30 pytań testowych (każde z jedną prawidłową odpowiedzią). Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne od 1987 r. Jest to zadanie zlecone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów szczególnie uzdolnionych. Przyjęta formuła Olimpiady ma na celu zarówno sprawdzenie zdobytej wiedzy ekonomicznej, jak i sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »