Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2011, strona 9

Najlepsi z najlepszych

Najlepsi z najlepszych

piątek, 2011-02-25

Dnia 24.02.2011r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 159 uczniów z Warmii i Mazur otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczniom stypendia i gratulacje wręczył wojewoda warmińsko-mazurski Pan Marian Podziewski. Warunkiem otrzymania w/w stypendium była średnia ocen - minimum 4,75 oraz bardzo dobre zachowanie.

Targi Gastro Hotel - Mikołajki

Targi Gastro Hotel - Mikołajki

czwartek, 2011-02-24

Uczniowie klas Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych (4TUG, 3TUGa, 3TUGb, 2TUGa, 2TUGb - 80osób) zwiedzali targi kompleksowego wyposażenia obiektów gastronomicznych, uczestniczyli również w szkoleniu z zakresu: 1. Rodzaje przyjęć okolicznościowych. 2. Dobór menu do charakteru i rodzaju przyjęcia. 3. Organizacja pracy przy przygotowaniu do obsługi przyjęć okolicznościowych 4. Sposoby obsługi przyjęć okolicznościowych.

WYNIKI W KONKURSIE WALENTYNKOWYM

WYNIKI W KONKURSIE WALENTYNKOWYM

wtorek, 2011-02-22

Wyniki w konkursie walentynkowym na wykonanie kartki w języku angielskim

DZIEŃ ZAKOCHANYCH

DZIEŃ ZAKOCHANYCH

wtorek, 2011-02-15

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy "DZIEŃ ZAKOCHANYCH". Samorząd Uczniowski zorganizował z tej okazji POCZTĘ WALENTYNKOWˇ. Kartek wpłynęło mnóstwo i walentynkowi listonosze mieli, co robić. Zadowolonych WALENTYNEK było wiele.

UWAGA!!!!!

UWAGA!!!!!

poniedziałek, 2011-02-14

Nasz kolega Mateusz Samsel uległ wypadkowi. Rodzicom Mateusza potrzebne są pieniądze na kosztowną rehabilitację. W związku z tym w dniach 16-17.02.2011 roku organizujemy zbiórkę pieniędzy dla naszego kolegi. DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE!!!!!!

KONKURS FRYZJERSKI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

KONKURS FRYZJERSKI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

sobota, 2011-02-12

Dnia 10 lutego 2011 nauczyciele ZSZ w Mrągowie przygotowali konkurs fryzjerski, który odbył się w naszej szkole. Ocenie podlegały 3 konkurencje: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie oraz upięcie włosów. W konkursie uczestniczyło 12 uczestników z różnych szkół. Imprezę uświetnił swoim przemówieniem Pan Dyrektor Paweł Długoborski, który potem wręczał nagrody ufundowane przez CECH rzemiosł w kwocie 600 zł, Starostwo Powiatowe - złote puchary, a jury zasponsorowało paczki z kosmetykami.

EDUCATION AND CULTURE PROGRAM

EDUCATION AND CULTURE PROGRAM "UCZENIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE" COMENIUS

czwartek, 2011-02-10

Programy unijne, w tym także "Uczenie się przez całe życie" Comenius Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej ("Lifelong Learning Programme") zdobywają coraz większą popularność wśród nauczycieli języków obcych zarówno w Polsce, jak i innych krajach należących do Unii Europejskiej. W ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Comenius nauczyciele języków obcych mogą skorzystać z bezpłatnych, intensywnych szkoleń językowo-metodycznych prowadzonych za granicą. Szkolenia są wspaniałą okazją do rozwijania kompetencji językowych oraz odświeżenia znajomości języka poprzez pobyt w kraju, gdzie jest on używany na co dzień. Szkolenia są również doskonałą okazją do podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz wymiany doświadczeń z nauczycielami z innych krajów.

Studniówka 2011 w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Studniówka 2011 w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

środa, 2011-02-09

« 4 5 6 7 8 9 10 »