Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2011, strona 7

V Festiwal Piosenki Religijnej w Ornecie.

V Festiwal Piosenki Religijnej w Ornecie.

czwartek, 2011-04-07

6.04.2011r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę na V Festiwalu Piosenki Religijnej w Ornecie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyli I miejsce. Małgorzata Bajohr-Luszowska Piosenki

II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno - Językowy

II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno - Językowy

środa, 2011-04-06

Dnia 05 kwietnia 2011 roku Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie zorganizował II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno - Językowy kategoria "Potrawy z drobiu".

Zajęcia dodatkowe w ZSZ

Zajęcia dodatkowe w ZSZ

wtorek, 2011-04-05

W dniach 28, 29, 30 marca 2011 r., w Zespole Szkół Zawodowych odbyły się zajęcia dodatkowe z zakresu obsługi kas fiskalnych. Młodzież mogła nabyć dodatkowe umiejętności z zakresu obsługi kas rejestrujących. Umiejętności takie przydają się w przyszłym zawodowym życiu młodych ludzi.

Konferencja

Konferencja "Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych"

piątek, 2011-04-01

W dniach 30 - 31 marca bieżącego roku w Centrum szkoleniowym "Twins" w Warszawie odbyła się konferencja, pt.: "Oczekiwania pracodawców a system edukacji ekonomicznej" zorganizowana przez Fundację na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy "Nowe Media". Konferencja to już kolejny etap realizacji Projektu "Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych". Projekt skierowany jest do nauczycieli przedmiotów ekonomicznych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu. Naszym celem jest podniesienie poziomu kwalifikacji praktycznych i dydaktycznych nauczycieli, jak również wskazanie jak ważne jest ustawiczne rozwijanie swoich umiejętności na przestrzeni lat. Uczestnicy Projektu będą mieli niepowtarzalną szansę odbyć dwutygodniowe praktyki w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach.

Konkurs Informatyczny TIK?-TAK!

Konkurs Informatyczny TIK?-TAK!

środa, 2011-03-30

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Informatycznym TIK?-TAK!. Konkurs to GRA, która będzie polegała na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Aby grać i wygrać, zarejestruj się a potem GRAJ i zdobywaj punkty. Zaproś do wspólnej gry swoich kolegów i koleżanki.

Podziękowania Starosty Mrągowskiego

Podziękowania Starosty Mrągowskiego

poniedziałek, 2011-03-28

Dnia 25.03.2011 r. młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie uczestniczyła w VI Powiatowym Turnieju Szkół. Nasi uczniowie pod bacznym okiem nauczycieli prezentowali swoje zdolności w takich kategoriach jak: piosenka, taniec, przedstawienie czy pokaz sportowy. Całość działań koordynowały panie Urszula Denkiewicz i Grażyna Kiełczewska. Działania wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie turnieju i uczestnictwo w nim docenił Starosta Mrągowski Pan Bogdan Kurta, który przekazał naszej szkole podziękowania.

XII Olimpiada Techniki Samochodowej

XII Olimpiada Techniki Samochodowej

poniedziałek, 2011-03-28

W sobotę 26 marca odbył się półfinał XII Olimpiady Techniki Samochodowej. Jak co roku test uczniowie pisali w salach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. W tym roku przyjechała rekordowa liczba uczestników: 446. Naszą szkołę reprezentowali:

VI Powiatowy Turniej Szkół 2011

VI Powiatowy Turniej Szkół 2011

sobota, 2011-03-26

25 marca 2011r. w Mrągowskim CKiT odbył się VI Powiatowy Turniej Szkół. Uczniowie ZSZ godnie zaprezentowali swoją szkołę. Na naszej stronie zamieściliśmy fragmenty występów uczniów Zespołu Szkół Zawodowych.Gratulacje od WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »