Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2011, strona 3

Lekcje  o Funduszach Europejskich

Lekcje  o Funduszach Europejskich

sobota, 2011-11-05

We wrześniu i październiku w ZSZ Mrągowo przeprowadzono w 16 oddziałach klasowych zajęcia w ramach Lekcji o Funduszach Europejskich. Jest to konkurs skierowany do nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z pięciu województw Polski Wschodniej. Jego celem jest zwiększenie wiedzy o Funduszach Europejskich oraz zwrócenie uwagi młodzieży na pozytywne zmiany w regionach, które zachodzą również dzięki Programowi Rozwój Polski Wschodniej.

Dzień Znicza 2011

Dzień Znicza 2011

piątek, 2011-11-04

Dnia 28.10.2011r. uczniowie klasy 3TUGa pod opieką pani Krystyny Drężek oraz pani Magdaleny Kumor odwiedzili groby zmarłych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie. Uczniowie zapalili znicze i odmówili modlitwę za dusze zmarłych.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

wtorek, 2011-10-25

W naszej szkole pod okiem nauczycieli wychowanie fizycznego odbył się turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZSZ W rozgrywkach wzięło udział dziesięć klas, które grały pomiędzy sobą: I faza - system pucharowy, do finału który się odbył na Orliku.

Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie

Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie

piątek, 2011-10-21

40. Jubileuszowy Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie to ważne wydarzenie w mieście oraz okazja świętowania dla uczestników. Nasza szkoła została zaproszona przez Centrum Kultury i Turystyki do współpracy w zakresie przygotowań obchodów Jubileuszu. Współpraca z naszej strony dotyczyła przygotowania cateringu.

Dzień Edukacji Narodowej 2011

Dzień Edukacji Narodowej 2011

sobota, 2011-10-15

Dnia 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na 4 godzinie lekcyjnej odbyła się akademia szkolna. Program artystyczny zaprezentowały uczennice klasy 3TUGa: Paulina Laskowska, Angelika Stefaniak, Karolina Gawlik, Patrycja Kondysiak, Amelia Szczur i Monika Serowik.

Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych

Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych

poniedziałek, 2011-10-10

Nauczyciele naszej szkoły - Pani Anna Dobrowolska i Pani Maria Dylak - biorą udział w projekcie "Efektywny nauczyciel zawodów ekonomicznych" realizowanym przez Fundację na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy "Nowe Media".

Prace na boisku

Prace na boisku "Orlik"

poniedziałek, 2011-10-10

05.10.2011r. uczniowie klasy III Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie realizując zajęcia praktyczne z mechanizacji rolnictwa poprawiali nawierzchnię bieżni wokół boiska "Orlik" przy ul. Wojska Polskiego.

ZASOBY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

ZASOBY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

środa, 2011-10-05

W związku z przejęciem części księgozbioru Zespołu Szkół Rolniczych w Mrągowie i Zespołu Szkół Zawodowych w Rybnie, biblioteka szkolna wzbogaciła się o 760 voluminów.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »