Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2010, strona 10

Doktor Stanisław Bułajewski

Doktor Stanisław Bułajewski

środa, 2010-02-17

Doktor Stanisław Bułajewski - absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, adiunkt w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także absolwent naszej szkoły, radca prawny, wieloletni radny powiatu mrągowskiego. Specjalizuje się w zakresie prawa konstytucyjnego, prawa samorządowego, a w szczególności w problematyce prawa miejscowego i kontroli w jednostkach samorządu terytorialnego.

Spotkanie z prokuratorem

Spotkanie z prokuratorem

wtorek, 2010-02-16

W dniu 15 lutego w Zespole Skół Zawodowych w Mrągowie odbyło się spotkanie z prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Mrągowie Panem Krzysztofem Dębskim. Spotkanie podzielone było ze względu na wiek młodzieży na dwie tury. Pierwsza dla uczniów klas I i II, czyli osób niepełnolenich i druga dla uczniów pełnoletnich, czyli młodzieży z klas III i IV.

Zbiórka pieniędzy na pomoc dla Naszego Kolegi

Zbiórka pieniędzy na pomoc dla Naszego Kolegi

poniedziałek, 2010-02-15

Dnia 11 i 12 lutego 2010 roku w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc dla Naszego Kolegi. W ostatnich dniach w wyniku pożaru uległ częściowemu spaleniu Jego dom rodzinny i prawie wszystkie rzeczy osobiste. Prosimy więc Wszystkich o wsparcie Naszego Kolegi i Jego rodziny. Będziemy wdzięczni za każdy nawet najmniejszy datek finansowy. Klasa II a

Polski Czerwony Krzyż 90-lecie działalności

Polski Czerwony Krzyż 90-lecie działalności

sobota, 2010-02-13

Polski Czerwony Krzyż - najstarsza organizacja humanitarna w naszym kraju, której podstawowym zadaniem jest zapobieganie i łagodzenie cierpienia ludzkiego obchodziła 90-lecie działalności.

Basen przy Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Basen przy Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

piątek, 2010-02-12

Basen przy Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie!!! Przedstawiamy rysunek projektowanej POWIATOWEJ KRYTEJ PŁYWALNI PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W MRAGOWIE

Mateusz Jezuit wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa

Mateusz Jezuit wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa

niedziela, 2010-01-17

Mateusz Jezuit - uczeń klasy II liceum socjalnego w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie - kolarz Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa Roku 2009.

« 5 6 7 8 9 10