Od 1 września 2018 roku nasze szkoły weszły w skład nowej placówki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Adres nowej strony internetowej: https://www.ckziumragowo.pl/.

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła w roku 2009, strona 3

Konkurs wokalny POLSKIE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Konkurs wokalny POLSKIE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

sobota, 2009-11-14

12 listopada w Zespole Szkół Zawodowych odbył się konkurs wokalny POLSKIE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. I miejsce w konkursie zajęła Magdalena Mocarska, uczennica klasy II a.

Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt

czwartek, 2009-11-12

W hali Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Sobczyńskiego odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Triumfatorem turnieju została drużyna I LO i będzie ona reprezentować nasz powiat na kolejnym szczeblu rozgrywek. Nasze siatkarki w końcowej klasyfikacji były na drugim miejscu.

"Moja teczka zawodoznawcza"

środa, 2009-11-11

Ośrodek Aktywizacji i Planowania Kariery Zawodowej w Powiecie Mrągowskim ogłosił II Międzyszkolny Konkurs Zawodoznawczy pt. "Moja teczka zawodoznawcza". Projekt współfinansowany przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem konkursu było podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Edukacja młodzieży w powiecie mrągowskim

Edukacja młodzieży w powiecie mrągowskim

wtorek, 2009-11-10

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Edukacja młodzieży w powiecie mrągowskim – rozwój wiedzy i umiejętności” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie. W projekcie uczestniczy 245 uczniów z klas zawodowych w naszej szkole. W ramach podjętych działań podnoszą oni swoje kwalifikacje zawodowe.

Konkurs Halloween 2009

Konkurs Halloween 2009

wtorek, 2009-11-03

Dnia 31. X. 2009 został rozstrzygnięty konkurs Halloween zorganizowany przez p. Ewę Kisiel. Konkurs polegał na zrobieniu plakatu lub kartki nawiązującego do w/w święta Halloween o dowolnym formacie i technice wykonania.

Lekcja inna niż wszystkie

Lekcja inna niż wszystkie

sobota, 2009-10-31

W dniu 30 października w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbyła się lekcja inna niż wszystkie. Na specjalne zaproszenie nauczycieli przedmiotów ekonomicznych do szkoły przybyła Pani Grażyna Romanowska, pracownik Referatu Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzedzie Miasta Mrągowo.

Jak rozmawiać z uczniami o końcu życia i wolontariacie hospicyjnym

Jak rozmawiać z uczniami o końcu życia i wolontariacie hospicyjnym

piątek, 2009-10-30

W ramach specjalnego projektu pomocy nauczycielom, wychowawcom i pedagogom wspierających młodych ludzi w chwilach cierpienia powstał podręcznik "Jak rozmawiać z uczniami o końcu życia i wolontariacie hospicyjnym". Podręcznik, którego współautorkami są Nasze Panie: Irena Pachucka i Teresa Bałdyga składa sie ze scenariuszy lekcji i zajęć dydaktycznych przygotowanych do wykorzystania w rozmowach z uczniami borykającymi się z cierpieniem własnym lub śmiercią osób najbliższych.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

czwartek, 2009-10-29

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »