Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Nasza szkoła, strona 7

Ze świątecznymi życzeniami…

Ze świątecznymi życzeniami…

czwartek, 2017-12-21

Jak co roku wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie odwiedzili podopiecznych Hospicjum Domowego im. św. Wojciecha w Mrągowie.

Współpraca na rzecz lokalnego środowiska

Współpraca na rzecz lokalnego środowiska

środa, 2017-12-20

Uczniowie z naszej szkoły przygotowali potrawy wigilijne i obsługiwali gości na spotkaniu opłatkowym Mrągowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Sukces ucznia naszej szkoły w Olimpiadzie PCK

Sukces ucznia naszej szkoły w Olimpiadzie PCK

wtorek, 2017-12-19

Michał Turczynowicz z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych okazał się najlepszym wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu.

Nasi uczniowie na konkursie PIP w Olsztynie

Nasi uczniowie na konkursie PIP w Olsztynie

wtorek, 2017-12-19

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy w Olsztynie.

Polska moja Ojczyzna

Polska moja Ojczyzna

środa, 2017-12-13

8 grudnia 2017 roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w koncercie chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego pt. „Polska moja Ojczyzna”.

E-kartki – polscy laureaci nagrody Nobla

E-kartki – polscy laureaci nagrody Nobla

wtorek, 2017-12-12

Nasi uczniowie z trzeciej klasy technikum informatycznego przygotowali e-kartki z polskimi laureatami nagrody Nobla.

Mikołajkowy Turniej Siatkówki

Mikołajkowy Turniej Siatkówki

wtorek, 2017-12-12

Jak co roku w okresie wizyty Mikołaja, w naszej szkole zorganizowany został Mikołajkowy Turniej Siatkówki.

Wizyta uczniów z naszej szkoły w Sejmie RP

Wizyta uczniów z naszej szkoły w Sejmie RP

wtorek, 2017-12-12

7 grudnia na zaproszenie Posła na Sejm PR Pana Pawła Papke, grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce do Sejmu RP.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »