Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Sport w ZSZ Mrągowo

Archiwum wiadomości: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ I TENISA

6 lutego w Naszej Szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn. Najlepsze wyniki osiągnęły dziewczyny z klasy II S. Tuż za nimi uplasowały się dziewczyny z klasy I TUG "b" oraz V TO. Zwyciężczynie pokonały rywalki jednym punktem. Organizatorami turnieju były nauczycielki Maria Deptuła i Urszula Denkiewicz, nauczycielki w-f. Mecze sędziowali Maciej Stefański oraz Cezary Samborski. Na koniec turnieju Paweł Długoborski, dyrektor szkoły wręczył zawodniczkom puchary i dyplomy. Uczennice ZSZ są dobre nie tylko w siatkówce, ale również w tenisie stołowym. Monika Miśkiewicz i Jolanta Maksymow zajęły 3 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Węgorzewie. Jest to pierwsze w historii tej szkoły takie osiągnięcie w tenisie stołowym.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - FINAŁ

Dnia 05.12.2003 r. w Zespole Szkół Zawodowych odbył się finał turnieju piłki siatkowej dziewcząt z okazji mikołajek. W zawodach uczestniczyły następujące klasy: 1TUG "B", 1S, 1UG, 1TUG "A". Komisja sędziowska ustaliła, że turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny otrzymały czekoladowe mikołaje, prezent od dyrektora szkoły.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE - I TUG "B"
II MIEJSCE - I UG
III MIEJSCE - I TUG "A"

ORGANIZATORZY MARIA DEPTUŁA, URSZULA DENKIEWICZ

ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - FINAŁ

Dnia 28.11.2003 r. w Zespole Szkół Zawodowych odbył się finał turnieju piłki siatkowej chłopców. W zawodach poprzedzonych eliminacjami, które odbyły się systemem pucharowym uczestniczyły następujące klasy: 5TM, 2TS, 4TS, 2TM, 2B. Komisja sędziowska ustaliła, że turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym.