Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Sport w ZSZ Mrągowo

Archiwum wiadomości: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Dnia 23.04.2004 r. w Zespole Szkół Zawodowych odbył się finał turnieju piłki koszykowej chłopców i dziewcząt. W zawodach poprzedzonych eliminacjami, które odbyły się systemem pucharowym uczestniczyły następujące klasy: IIE, ITm, IIZi, IITm - chłopcy; IVTg, IVLk, ITUG"B", IIS - dziewczęta. Komisja sędziowska ustaliła, że turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym.

1 2 3

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy zespoły zostały dodatkowo nagrodzone pucharami. Nagrody wręczał dyrektor szkoły.

ORGANIZATORZY - MACIEJ STEFAŃSKI , CEZARY SAMBORSKI, MARIA DEPTUŁA, URSZULA DENKIEWICZ.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

Dnia 04.03.2004r. w Ostródzie odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego chłopców, zorganizowany przez Wojewódzki Związek Sportowy. W turnieju wzięło udział osiemnaście najlepszych drużyn z całego województwa, naszą szkołę reprezentowali: Tobiasz Stolarz, Łukasz Maksymow. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym, do dwóch przegranych meczów. Pierwsze gry grały rakiety 1, następnie rakiety 2 i deble, przy braku rozstrzygnięcia grano kolejne mecze na krzyż 1-2 i 2-1.

WYNIKI GIER

ZSZ MRĄGOWO - OSTRÓDA - 0:3
ZSZ MRĄGOWO - ELBLĄG - 3:1
ZSZ MRĄGOWO - BARTOSZYCE - 0:3

Nasza drużyna przegrywając dwa razy nie dostała się do dalszych gier, uplasowała się na miejscu 9-12.