Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Sport w ZSZ Mrągowo

Archiwum wiadomości: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Nasze dziewczyny na turnieju piłki koszykowej

W dniu 24 listopada 2005r., w hali sportowej LO nasze dziewczyny brały udział w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej. W konfrontacji zespołów szkół średnich, najlepszymi dziewczynami okazały się dziewczyny SMS BAZA Mrągowo, przed dziewczynami z LO. Nasze dziewczyny uplasowały się na III miejscu. Na zdjęciach nasze dziewczyny zmęczone w trakcie turnieju w LO.

Drużyna zsz mrągowo

Sporządził - Waldemar Cybul

Święto Niepodległości - imprezy sportowe

W dniu 10.11.2004r., na stadionie miejskim zostały rozegrane Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najlepszą szkołą została Szkoła Mistrzostwa Sportowego, przed Zespołem Szkół nr 2 i Liceum Ogólnokształcącym, na czwartym uplasowali się zawodnicy Zespołu Szkół Zawodowych. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy z biegów, a dla najlepszych drużyn zostały wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Mrągowa. Na wszystkich uczestników zawodów czekała gorąca herbata przygotowana przez uczniów ZSZ z Mrągowa oraz słodkie bułeczki.

W godzinach popołudniowych, w hali sportowej Centrum i LO, odbyły się turnieje piłki siatkowej młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt zespół LO okazał się lepszy od ekipy Zespołu Szkół nr 2. W meczu o miejsce trzecie zawodniczki Zespołu Szkół Zawodowych wygrały z dziewczętami SMS Bazy Mrągowo. Natomiast w kategorii chłopców, najlepszą drużyną okazała się ekipa z Liceum Ogólnokształcącego, przed Zespołem Szkół nr 2. Na miejscu trzecim uplasowała się drużyna Zespołu Szkól Zawodowych.

Powiatowy turniej piłki ręcznej szkół powiatu mrągowskiego

W dniu 22 października 2005r., w hali sportowej CKiT został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Szkół Powiatu Mrągowskiego. W zawodach brały udział szkoły ponadgimnazjalne w kategorii dziewcząt i chłopców. W konfrontacji dziewcząt ZSZ Mrągowo pokonało drużynę dziewcząt LO Mrągowo (wynik pojedynku - 12:6).

W kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych, w której to startowały trzy drużyny najlepszą reprezentacją okazała się ekipa LO Mrągowo przed Zespołem Szkół nr 2 i ZSZ Mrągowo. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dla najlepszych drużyn zostały wręczone puchary ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.