Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Informacje

Odliczamy dni

  • początek roku szkolnego: 73

Szkolny serwis internetowy, strona 420

KONKURS FRYZJERSKI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

KONKURS FRYZJERSKI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

sobota, 2011-02-12

Dnia 10 lutego 2011 nauczyciele ZSZ w Mrągowie przygotowali konkurs fryzjerski, który odbył się w naszej szkole. Ocenie podlegały 3 konkurencje: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie oraz upięcie włosów. W konkursie uczestniczyło 12 uczestników z różnych szkół. Imprezę uświetnił swoim przemówieniem Pan Dyrektor Paweł Długoborski, który potem wręczał nagrody ufundowane przez CECH rzemiosł w kwocie 600 zł, Starostwo Powiatowe - złote puchary, a jury zasponsorowało paczki z kosmetykami.

EDUCATION AND CULTURE PROGRAM

EDUCATION AND CULTURE PROGRAM "UCZENIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE" COMENIUS

czwartek, 2011-02-10

Programy unijne, w tym także "Uczenie się przez całe życie" Comenius Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej ("Lifelong Learning Programme") zdobywają coraz większą popularność wśród nauczycieli języków obcych zarówno w Polsce, jak i innych krajach należących do Unii Europejskiej. W ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Comenius nauczyciele języków obcych mogą skorzystać z bezpłatnych, intensywnych szkoleń językowo-metodycznych prowadzonych za granicą. Szkolenia są wspaniałą okazją do rozwijania kompetencji językowych oraz odświeżenia znajomości języka poprzez pobyt w kraju, gdzie jest on używany na co dzień. Szkolenia są również doskonałą okazją do podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz wymiany doświadczeń z nauczycielami z innych krajów.

Studniówka 2011 w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Studniówka 2011 w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

środa, 2011-02-09

Ferie sportowe w

Ferie sportowe w "ZAWODÓWCE".

sobota, 2011-01-15

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły i Waszych kolegów na zajęcia organizowane w naszej szkole.

Podziękowanie

Podziękowanie

środa, 2011-01-12

Stowarzyszenie "Rafał i Przyjaciele" W sposób szczególny pragniemy podziękować osobie niezwykle delikatnej, skromnej i wrażliwej. Pani Iwonie Jabłońskiej uczennicy Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie.

Wigilia w Zespole Szkół Zawodowych.

Wigilia w Zespole Szkół Zawodowych.

wtorek, 2010-12-28

W naszej szkole 22 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe nauczycieli, pracowników administracji, emerytów i rencistów. Uroczystość połączona była z degustacją potraw wigilijnych. Potrawy wykonały uczennice klasy 2TUGb: Ewa Kowalczyk, Ilona Kondras, Patrycja Barycka, Marlena Krupińska, Ewelina Golan, Klaudia Murzyn, Katarzyna Tumanowicz, i Anna Modzelan.

Jasełka w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Jasełka w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

poniedziałek, 2010-12-27

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie kolejny już raz przygotowali jasełka w reżyserii Pani Krystyny Drężek. Jako aktorzy wystąpili nauczyciele ZSZ a narratorem był dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych - Pan Paweł Długoborski.

Świąteczna Zbiórka Żywności 2010r.

Świąteczna Zbiórka Żywności 2010r."

poniedziałek, 2010-12-20

W dwóch sklepach "Lux" i "Bomi" na terenie miasta Mrągowa wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych zbierali żywność dla potrzebujących w ramach Świątecznej Zbiórki Żywności. Przez trzy dni wolontariusze zachęcali klientów sklepów do wzięcia udziału w akcji charytatywnej.

« 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 »