Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

» Organizacja pracy

Godziny pracy

  • Sekretarz Szkoły - Halina Dąbrowska (hdzszmwo@wp.pl) Wydawanie zaświadczeń uczniom od 800 do 1200.
  • Pedagog Szkolny - Bałdyga Teresa (teresa_baldyga@wp.pl)
  • Pielęgniarka Środowiskowa Medycyny Szkolnej - mgr Cecylia Mordasiewicz
SekretariatPedagog SzkolnyPielęgniarka Szkolna
Poniedziałek700 - 1500900 - 1300800 - 1500
Wtorek700 - 1500800 - 1200-
Środa700 - 1500800 - 1200-
Czwartek700 - 1500900 - 1300800 - 1500
Piątek700 - 1500800 - 1300800 - 1500

Godziny lekcyjne

Lp.Czas trwania lekcji
1800 - 845
2850 - 935
3940 - 1025
41040 - 1125
51130 - 1215
61220 - 1305
71310 - 1355
81400 - 1445
91450 - 1535
101540 - 1625
111630 - 1715
121720 - 1805
131810 - 1855

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych

Dyrektor

Wicedyrektorzy

Uwaga!

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych mgr Paweł Długoborski przyjmuje interesantów w sprawie skarg i zażaleń w środy od godziny 1000 do 1400 (zapisy w sekretariacie szkoły).

DYŻURY DYREKTORÓW W CIĄGU TYGODNIA

DZIEŃ TYGODNIA DYŻURUJĄCY 7:30-12:20 DYŻURUJĄCY 12:20-17:30
PoniedziałekT. KamienieckaW. Krezymon
WtorekT. KamienieckaP. Długoborski
ŚrodaW. KrezymonT. Kamieniecka
CzwartekW. KrezymonP. Długoborski
PiątekP. Długoborskiwg harmonogramu

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH

Patrz także: nauczyciele wg przydziałów, przydziały nauczycieli szczegółowo.

Pedagog Szkolny • Biblioteka • Język polski • Język angielski • Język niemiecki • Historia
Edukacja dla bezpieczeństwa • Geografia • Biologia i ochrona środowiska • Chemia • Fizyka
Matematyka • Wychowanie fizyczne • Wychowanie do życia w rodzinie • Religia
Przedmioty Ekonomiczne • Przedmioty zawodowe mechaniczne i informatyczne
Przedmioty gastronomiczne

Język polskiJęzyk angielskiJęzyk niemiecki
Grunau-Kozicka Anna
Krezymon Wojciech
Sobieraj Maria
Kisiel Ewa
Rodziewicz Paulina
Wiatrow Aleksandra
Borysionek Anna
Czerwiński Karol
Drężek Krystyna

Na początek

HistoriaGeografia Wychowanie do życia w rodzinie
Bruderek Krzysztof
Gudaniec Ewa
Kozicki Dariusz Bałdyga Teresa

Na początek

ChemiaFizyka Biologia
Kolińska Ewa
Nysztal Dobrosława
Rakowski Adam Kiełczewska Grażyna

Na początek

Matematyka Wychowanie fizyczneReligia
Kachel Adriana
Ewa Bieńko
Cybul Waldemar
Mikłasz Tomasz
Parciak Wiktor
Pichała Tomasz
Szewczak Tomasz
Bajohr-Luszowska Małgorzata
Wiszowata Barbara
ks. Stanisław Szymański

Na początek

Biblioteka Pedagog SzkolnyEdukacja dla bezpieczeństwa
Orzoł Teresa
Wiatrow Aneta
Grunau-Kozicka Anna
Kozicki Dariusz
Bałdyga Teresa Cybul Waldemar
Długoborski Paweł

Na początek

Przedmioty ekonomiczne Przedmioty gastronomiczne
Dobrowolska Anna
Dylak Maria
Maksymow Katarzyna
Kamieniecka Teresa
Kiełczewska Grażyna
Pieszko Agata
Witkowska Marta
Jakóbiak Małgorzata
Wróblewska Magdalena

Na początek

Przedmioty zawodowe mechaniczne i informatyczne
Bijaczewski Mateusz
Dąbrowski Marek
Rakowski Adam
Rakowska Edyta
Staruch Bronisław
Parciak Wiktor
Waśkiewicz Mirosław
Stankiewicz Andrzej

Wychowawcy klas Rok szkolny 2017/2018

KlasaWychowawca
1B Jakóbiak Małgorzata
1J Wiatrow Aneta
1TI/TML Dąbrowski Marek
1TPS/TOR Drężek Krystyna
KlasaWychowawca
2TŻG Witkowska Marta
2TI Nysztal Dobrosława
2TPS/TOR Mikłasz Tomasz
2B Dobrowolska Anna
2J Cybul Waldemar
KlasaWychowawca
3TGŻ Bruderek Krzysztof
3TPS/TM Borysionek Anna
3TI Stankiewicz Andrzej
3TOR Kozicki Dariusz
3A Parciak Wiktor
3B Kisiel Ewa
3J Szewczak Tomasz
KlasaWychowawca
4TGŻ Gudaniec Ewa
4TPS Rakowski Adam
4TI Kachel Adriana
4TOR Dylak Maria