Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie

Narodowy program rozwoju czytelnictwa

Zasady sporządzania opisów wydawnictw

Godziny otwarcia biblioteki

Poniedziałek 730 - 1450
Wtorek 730 - 1500
Środa 730 - 1600
Czwartek 730 - 1600
Piątek 730 - 1500

Czytelnia online

Pracownicy biblioteki

  • mgr Orzoł Teresa
  • mgr Wiatrow Aneta
  • mgr Krzysztof Bruderek
  • mgr Dariusz Kozicki
  • mgr Anna Grunau - Kozicka

Nowości

Zbiory

Informacje na temat zbiorów biblioteki zostały wprowadzone do systemu komputerowego, stan na dzień 1 maja 2011 r. wynosi 12703 voluminy. Od 10 września 2010 r. biblioteka rozpoczęła komputerowe wypożyczanie książek.

» » Czytamy i polecamy

Czytamy i polecamy

Biblioteka szkolna zaprasza pojedynczych uczniów, grupy uczniów, jak i całe klasy wraz z nauczycielami do udziału w akcji „CZYTAMY I POLECAMY”.

Celem akcji jest czytanie książek i polecanie ich innym czytelnikom. Recenzje książek można przynosić do biblioteki szkolnej. Zostaną one zamieszczone na stronie internetowej szkoły. Mile widziane będą zdjęcia z polecaną książką.

Recenzje książek

Biblioteka w archiwum wiadomości

Konkurs czytelniczy

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły. Klasa, która wypożyczy największą ilość książek otrzyma nagrodę.

Akcja biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna zorganizowała akcję „Zabierz książkę z biblioteki przeczytaj i oddaj dalej”. Przedsięwzięcie dotyczy książek wycofanych ze stanu księgozbioru.

Zimowy krajobraz Mrągowa w fotografii

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny. Wykonaj zdjęcie telefonem komórkowym i przynieś do biblioteki szkolnej. Czekają atrakcyjne nagrody!

Wszystkie barwy jesieni

Biblioteka szkolna organizuje konkurs na ozdobę jesienną „Wszystkie barwy jesieni”. Czekają atrakcyjne nagrody!

Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole

Dnia 29.09.2017 r. biblioteka szkolna zorganizowała Dzień Głośnego Czytania będący kontynuacją Narodowego Czytania „Wesela”.

Akcja „Nakrętki”

Biblioteka Zespołu Szkół Zawodowych włączyła się do akcji „NAKRĘTKA”. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i innych pracowników do zbierania nakrętek.